Kolbotn Medisinske Senter AS

Sofiemyr Senter, 2 etg.
Sønsterudveien 32b
1412 Sofiemyr
Tlf. 66 82 04 10

Kontaktskjema:

Inntaksskjema:

Laset ned inntaksskjema her, for utfylling før første konsultasjon. (Dette finnes også i klinikken. Vennligst møt 5 minutter før første time for å fylle ut dette.)

Fysioterapeut

Lisbet Hellen
Tlf: 66 82 04 10
Epost:  lisbet@kolbotnmedisinske.no


Tore Øseth
Tlf: 66 82 04 10
Epost: tore@kolbotnmedisinske.no


Fredrik Amlien
Tlf: 66 82 04 10 / 91 86 06 95
Epost:  fredrik@kolbotnmedisinske.no


Kiropraktor

Siri Meckelborg 
Tlf: 66 82 04 10
Epost:  siri@kolbotnmedisinske.no

Vegard Jørgensen
Tlf: 66 82 04 10
Epost:  vegard@kolbotnmedisinske.no


Akupunktør / Fysioterapeut

Rebekka Stackpole Dahl
Tlf: 66 82 04 10
Epost: rebekka@kolbotnmedisinske.no


Ernæringsrådgiver

Helga Sigurdardottir
Tlf: 982 35 841/66 82 04 10
Epost:  helga@biovega.no


Massasjeterapeut

Saulius Pliuscikas
Tlf: 66 82 04 10
Epost:  post@kolbotnmedisinske.no


Gestaltterapeut

Torill Borge
Tlf:  901 48 610
Epost: torill@duopsykoterapi.no

Veibeskrivelse:
Buss: Gå av på Ødegården, bussholdeplassen ligger like utenfor Sofiemyr Senter
  • Buss nr 87 Hauketo / Vevelstad.
  • Buss nr 81 Rådhuset / Fløysbonn.
  • Buss nr 83 mot Tårnåsen
  • Buss 82E mot Tårnåsen Ekspress
  • Buss 87 og 83 kan kombineres med tog til Kolbotn stasjon.
Bil:
  1. Fra E6: ta av på avkjøring nr 25 til Sofiemyr/Kolbotn.
  2. Ta andre avkjøring i første rundkjøring og første avkjøring i andre rundkjøring.
  3. Fortsett på denne veien i ca 0,6km og Sofiemyr Senter vil ligge på venstre hånd.Fra E18/Mosseveien: ta av på avkjøringen mot Kolbotn.
  4. Du skal så gjennom fire rundkjøringer: 1: andre avkjørsel til høyre (rett frem) i rundkjøringen og inn i Kolbotn tunnelen 2: første avkjørsel til høyre og ut på Skiveien.3: andre avkjørsel til høyre (rett frem) 4: andre avkjørsel til høyre og ut på Sønsterudveien
  5. Fortsett i ca 0,9km og Sofiemyr Senter vil ligge på høyre hånd etter YX stasjonen.
Parkering:

Det er mange gratis parkeringsplasser utenfor Sofiemyr Senter.