Om oss

Fysioterapeut

Lisbet Hellen
Tlf: 66 82 04 10
Epost:  lisbet@kolbotnmedisinske.no


Fredrik Amlien
Tlf: 66 82 04 10 / 91 86 06 95
Epost:  fredrik@kolbotnmedisinske.no


Martine Høiby
Tlf: 66 82 04 10 / 482 00 840
Epost:  martine@kolbotnmedisinske.no


Kiropraktor

Siri Meckelborg (I permisjon)
Tlf: 66 82 04 08
Epost:  siri@kolbotnmedisinske.no


Siri Johansen (Vikar for Siri Meckelborg)
Tlf: 66 82 04 08
Epost:  siri@kolbotnkiropraktikk.no


Akupunktør

Magnhild Bugge
Tlf: 909 93 593/66 82 04 10
Epost:  magnhild.bugge@gmail.com


Massør

Ernæringsrådgiver

Helga Sigurdardottir
Tlf: 982 35 841/66 82 04 10
Epost:  helga@biovega.no


Sekretær

Siw Hege Hernes
Tlf:  66 82 04 10
Epost:  post@kolbotnmedisinske.no


Kolbotn Medisinske Senter er Oppegårds største flerfaglige helseklinikk. Klinikken ligger sentralt til på Landerudsenteret med gratis parkering og flere busser som stopper like utenfor senteret. Vi pusset opp våre lokaler i 2013 og disponerer 450 kvm i 2. etg på senteret.

Kolbotn Medisinske Senter ble opprettet i 2001 og var frem til 2013 delvis eid av Kolbotn IL. I dag eies klinikken av to av fysioterapeutene og en av kiropraktorene, men vi har stadig et godt samarbeid med Kolbotn ILHos oss jobber det både fysioterapeuter (med og uten driftstilskudd), kiropraktorer, akupunktør, ernæringsrådgiver, massør og fotterapeut. Dette gjør at vi kan tilby et godt tverrfaglig samarbeid for å oppnå best mulig resultat for deg som pasient.